leasing i wynajem długoterminowy samochodów

Każdy samochód używany z platformy Automarket przechodzi inspekcję, która składa się z kilkudziesięciu punktów i opisuje stan auta. Nadwozie i wnętrze pojazdu, układy napędowy, jezdny, hamulcowy czy kierowniczy. Strona internetowa jest przejrzysta i oprócz sprawnej wyszukiwarki, oferuje między innymi przegląd aktualnych ofert, czy porady eksperckie wyjaśniające wiele zagadnień związanych z tematyką zakupu samochodu. Ekonomista z wieloletnim doświadczeniem w bankowości i finansach.

Na czym polega inspekcja samochodu?

Oprócz dostępu do sprawdzonych ofert Klienci w bardzo prosty sposób będą mogli sfinansować wybrane samochody. Nowa strona motoryzacyjna PKO to element strategii cyfrowej usług Grupy PKO Banku Polskiego. Wybór odpowiedniego auta to kluczowa decyzja dla każdego taksówkarza. Właściwy model może znacząco zwiększyć zarobki i zadowolenie klientów. Płacisz telefonem albo BLIKIEM, gdy nie masz przy sobie karty.

Pożyczka leasingowa to elastyczne wsparcie

W pozostałych przypadkach możesz odebrać auto z miejsca sprzedaży – znajdziesz je w ofercie każdego samochodu na Automarket.pl. Platforma Automarket powstała w niespełna pół roku dzięki wykorzystaniu zwinnego podejścia do projektu i integracji zasobów PKO Banku Polskiego, PKO Leasing oraz Masterlease. Koncepcja platformy i jej główne elementy zostały ukształtowane w oparciu o szczegółową analizę potrzeb klientów planujących zakup samochodu. Na platformie Automarket dostępnych jest na razie 800 samochodów, ale docelowo ma ich być nawet kilka tysięcy.

Skąd mogę odebrać zakupiony samochód?

Samochody dostępne w Automarkecie pochodzą nie tylko z zasobów grupy Kapitałowej Banku, ale także od dealerów od lat współpracujących z PKO BP. W planach jest rozbudowanie partnerstwa o kolejnych, a to umożliwi jeszcze szerszy dostęp do pojazdów w jednym miejscu. PKO BP przypomina, że Automarket jest zaledwie częścią ogłoszonej pół roku temu strategii przemianowania dotychczasowego systemu online w platformę bankową. Jest to pierwszy bank w Polsce, który zdecydował się iść tą drogą. Samochody używane są nie starsze niż 7 lat i z przebiegiem nie wyższym niż 200 tys.

Gotówka online, nawet w jeden dzień

Chcemy to osiągnąć przez dostęp do szerokiej oferty samochodów, czytelną informację o każdym pojeździe i ich intuicyjne wyszukiwanie. Dodatkowym, ważnym dla nas aspektem biznesowym, Gamers Unite, Place Real Money Bets and Win Big jest podaż samochodów pochodzących z zewnętrznych źródeł. Zależy nam, aby docelowo poprzez Automarket systematycznie zwiększać sprzedaż aut od dealerów, z którymi współpracujemy.

Leasing to sama korzyść

Grupa PKO Banku Polskiego oferuje szeroki wybór nowych i używanych samochodów osobowych i użytkowych, deklarując iż pojazdy posiadają gwarancję i pełną historią serwisową. Automarket – tak nazywa się nowa, a zarazem pierwsza platforma bankowa do zakupu samochodów. Za jej powstaniem stoi PKO BP, który deklaruje chęć wyjścia naprzeciw nowym potrzebom rynku motoryzacyjnego. Choć strona dopiero wystartowała, bank snuje już plany jej wielkiego rozrostu.

Automarket – kup samochód od PKO BP

Klienci mogą korzystać z Autopożyczki oferowanej przez PKO BP, zakupu za gotówkę, czy któreś z opcji wynajmu długoterminowego, czy leasingu dla firm. Różnorodne opcje zakupu nowych i używanych samochodów, z możliwością bezpłatnego zwrotu, ma pozwolić na załatwianie wszystkich spraw w jednym miejscu. Jak informują przedstawiciele PKO BP, Automarket jest pierwszą tego typu platformą w Polsce. Integruje ona elektroniczne kanały banku — serwis iPKO oraz aplikację mobilna IKO.

Dlatego właśnie Automarket to oferta stworzona w oparciu o samochody spełniające rygorystyczne kryteria stanu technicznego i prawnego. Pochodzą z polskiej dystrybucji, od zaufanych dealerów, z udokumentowaną historią i przebiegiem. Każdy samochód posiada co najmniej roczną gwarancję, a auto używane można zwrócić w ciągu pięciu dni i po przejechaniu nie więcej niż 300 km. Forma platformy ułatwia poszukiwania i daje możliwość szybkiego zapoznania się z ofertami. Dlatego właśnie Automarket to oferta stworzona w oparciu o samochody spełniające rygorystyczne kryteria stanu technicznego i prawnego. Pochodzą z polskiej dystrybucji, od zaufanych dealerów, z udokumentowaną historią i przebiegiem.

Ofertę finansowania uzupełniają dedykowana oferta Autopożyczki PKO Banku Polskiego oraz opcja zakupu za gotówkę. Kombinacja różnych form finansowania, nowych i używanych samochodów oraz gwarancji i bezpłatnego zwrotu pojazdu, pozwala klientom załatwić wszystkie sprawy dotyczące zakupu auta w jednym miejscu. Głównym celem Automarketu jest zapewnianie klientom wysokiej jakości obsługi. Chcemy to Książki, trend-dostrzeganie i ubiegać się o fotel gubernatora osiągnąć przez dostęp do szerokiej oferty samochodów, czytelną informację o każdym pojeździe i intuicyjne wyszukiwanie aut. Dodatkowym, ważnym dla nas aspektem biznesowym, jest podaż samochodów pochodzących z zewnętrznych źródeł. Zależy nam, aby docelowo poprzez Automarket systematycznie zwiększać sprzedaż aut od dealerów, z którymi współpracujemy – mówi Paweł Pach, prezes zarządu PKO Leasing.

Automarekt to również dostępne od ręki opcje finansowania pojazdu. Klient może wybrać wynajem długoterminowy, a także leasing dla firm, wraz z opcją wyboru pakietu serwisowego, zapewniającego wsparcie TrendFx Forex Broker-TrendFx przegląd i informacje w użytkowaniu auta. Używane auta mogą mieć maksymalnie siedem lat oraz przebieg mniejszy niż 200 tys. Klientowi przysługuje prawo do zwrotu w ciągu pięciu dni przy przejechaniu maksymalnie 300 km.

Pojazdy pochodzą z polskiej dystrybucji, od zaufanych dealerów, z udokumentowaną historią i przebiegiem. Platforma Automarket to również dostępne od ręki opcje finansowania auta. Klient może wybrać wynajem długoterminowy i korzystać z samochodu, obsługę zlecając profesjonalistom. Dostępny jest również leasing dla firm, wraz z opcją wyboru pakietu serwisowego, zapewniającego wsparcie w użytkowaniu auta.

PKO Bank Polski zadbał także aby Automarket pozwalał także na finansowanie samochodu. Klient ma możliwość wyboru wynajmu długoterminowego i korzystanie z samochodu, zlecając obsługę specjalistom. Usługa pozwala także na skorzystanie z leasingu dla firm z opcją pakietu serwisowego, który zapewnia wsparcie w użytkowaniu pojazdu. Auta dostępne na platformie pochodzą z portfela Grupy Kapitałowej PKO BP oraz od dealerów samochodowych, którzy współpracują ze spółkami Grupy. PKO Leasing planuje systematyczne rozbudowywanie partnerstw z dealerami w celu przedstawiania Klientom jak najszerszej oferty wyboru pojazdów w jednym miejscu. Wszystkie samochody używane, dostępne na platformie, objęte są dodatkową polisą ubezpieczeniową od kosztów napraw głównych podzespołów auta.

Szczegółowy zakres ochrony dołączony jest do każdego ogłoszenia. Automarket.pl to platforma należąca do Grupy PKO Leasing, na której dostępna jest szeroka oferta aut nowych i używanych w atrakcyjnych ratach leasingu. PKO Bank Polski uruchamia własną platformę sprzedażową. Automarket pomoże w zakupie, długoterminowym wypożyczeniu lub leasingu dla firm sprawdzonych i pewnych samochodów. Jeżeli zdecydujesz się na wynajem długoterminowy, możesz załatwić wszystkie formalności online, a samochód dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres.

  1. W pozostałych przypadkach możesz odebrać auto z miejsca sprzedaży – znajdziesz je w ofercie każdego samochodu na Automarket.pl.
  2. Jak informują przedstawiciele PKO BP, Automarket jest pierwszą tego typu platformą w Polsce.
  3. Grupa Kapitałowa PKO Banku Polskiego wprowadza na rynek pierwszą w Polsce bankową platformę do zakupu samochodów nowych i używanych – Automarket.
  4. Jest to pierwszy bank w Polsce, który zdecydował się iść tą drogą.
  5. Na platformie klienci otrzymują dostęp objętych gwarancją samochodów, które będą mogli w prosty sposób sfinansować.
  6. Pojazdy pochodzą z polskiej dystrybucji, od zaufanych dealerów, z udokumentowaną historią i przebiegiem.

Każdy samochód posiada co najmniej roczną gwarancję, a auto używane można zwrócić w ciągu pięciu dni i po przejechaniu nie więcej niż 300 km. Forma platformy ułatwia poszukiwania i daje możliwość szybkiego zapoznania się z ofertami. Na platformie Automarket klienci łatwo skalkulują ofertę finansową, a nawet zamówią samochód pod wskazany adres bez wychodzenia z domu.

Wszystkie samochody używane, niezależnie od wieku, zostały starannie wyselekcjonowane, poddane inspekcji, a także są objęte polisą ubezpieczeniową od kosztów napraw i możliwością zwrotu w ciągu 5 dni. Jak wynika z raportu analityków PKO Banku Polskiego „Automarket w internecie – COVID-19 zmienia branżę samochodową”, również w branży motoryzacyjnej nastąpiły zmiany zachowań konsumenckich. Ograniczona dostępność nowych samochodów powoduje, że klienci zwracają większą uwagę na auta używane przede wszystkim młode i z niskim przebiegiem, ale również na dostępne od ręki nowe samochody. Akcja #zostanwdomu spowodowała wzrost zakupów aut przez Internet, a najbliższe miesiące mogą przynieść zwiększenie udziału sprzedaży tą drogą. Jeśli wybierzesz wynajem długoterminowy, możemy dostarczyć samochód w wybrane przez Ciebie miejsce.

Do każdej oferty dołączamy dane kontaktowe sprzedawcy. Wystarczy, że zadzwonisz na podany numer lub wyślesz formularz kontaktowy, a umówimy Cię w dogodnym terminie na oględziny pojazdu. Kupujecie bilety autobusowe, płacicie za zakupy spożywcze, robicie przelew – po aplikację IKO sięgacie w różnych momentach i bywa, że ktoś stoi tuż obok. Oferujemy szeroki wybór marek samochodów ze wszystkich segmentów.

Od lat śledzi to co dzieje się na rynku aby oceny pożyczek i kredytów były na najwyższym poziomie. – wskazywał cytowany w komunikacie Paweł Pach, prezes zarządu PKO Leasing. – powiedział cytowany w komunikacie Zbigniew Jagiełło, prezes zarządu PKO Banku Polskiego.

Grupa Kapitałowa PKO Banku Polskiego wprowadza na rynek pierwszą w Polsce bankową platformę do zakupu samochodów nowych i używanych – Automarket. Na platformie klienci otrzymują dostęp objętych gwarancją samochodów, które będą mogli w prosty sposób sfinansować. Oprócz starannie wyselekcjonowanych samochodów z gwarancją, czy pełną historią serwisową, Automarket oferuje także różne opcje finansowania zakupu.